Yhteystiedot

Pori
02 630 1600

Kankaanpää
02 576 600

Yhteystiedot

Tarjoamme uudet Subarut, Citroënit & Peugeotit. Lisäksi vaihtoautojen myynnin ja oston. Kattavan huoltopalvelun. Saman katon alla automyynti, huolto, korjaus, rengashotelli, varaosa- ja lisävarustemyynti sekä Rent-autonvuokraus. Vahingon sattuessa käänny korikorjaamomme puoleen. Meiltä saat myös sijaisauton sekä tuulilasikorjaukset. Toimimme myös valtuutettuna Subaru, Citroën, Peugeot & Toyota-huoltopisteenä.

Nimi(Pakollinen)
Minä haluan(Pakollinen)

Ota meihin yhteyttä tai varaa koeajo

Pori
02 630 1600

Kankaanpää
02 576 600

Oletko valmis koeajoon? Heräsikö kysymyksiä? Jos haluat, että olemme sinuun yhteydessä, ilmoita lomakkeella yhteystietosi ja mitä asiasi koskee niin olemme sinuun yhteydessä pian. Voit myös soittaa Porin myyjille ja kysyä heiltä lisätietoja.

Pori

Hanna-Leena Luojus

Hallinto

hanna.luojus@autoluojus.fi

Jari-Pekka Vianto

Myyntipäällikkö

040 509 1600

jari-pekka.vianto@autoluojus.fi

Petteri Virtanen

Automyyjä

040 830 2264

petteri.virtanen@autoluojus.fi

Pekka Tuunainen

Automyyjä

040 591 3900

pekka.tuunainen@autoluojus.fi

Taina Rajajärvi

Autosihteeri

040 830 2591

taina.rajajarvi@autoluojus.fi

Jenni Luojus

Autosihteeri

040 830 2596

jenni.luojus@autoluojus.fi

Janne Joki-Kouhila

Korjaamopäällikkö (Peugeot & Citroen)

040 830 4714

janne.joki-kouhila@autoluojus.fi

Jani Alanen

Huolto/-varaosamyyjä (Peugeot & Citroen)

040 830 5117

jani.alanen@autoluojus.fi

Toni Aro

Huoltoneuvoja (Toyota & Subaru)

040 830 2594

toni.aro@autoluojus.fi

Petri Seppälä

Varaosamyyjä (Toyota & Subaru)

040 830 2595

petri.seppala@autoluojus.fi

Miika Markkula

AS-päällikkö (Toyota & Subaru)

040 830 2593

miika.markkula@autoluojus.fi

Huolto, Kankaanpää

Markku Hakala

Huoltopäällikkö

040 830 2597

markku.hakala@autoluojus.fi

Huoltopalvelut isoon ja pieneen ongelmaan – merkistä riippumatta